Terminale kart płatniczych

 

PosPay

terminale płatnicze

Skorzystaj z terminala kart płatniczych za darmo przez 12 miesięcy (max. transakcje do 100 tys. zł brutto) w programie Polska Bezgotówkowa (PWOB)

Jesteśmy Partnerem Handlowym marki PayTel, eService, Polskie e-Płatności i Polcard

– oferującej swym klientom rozwiązania płatności bezgotówkowych.
Najbardziej powszechnym jest system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD, MAESTRO oraz systemem BLIK.


Akceptacja ich odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych dostępnych zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez WIFI, Ethernet oraz modem GPRS. Nowością jest kasoterminal PosPay- połączenie kasy fisklanej Posnet z terminalem eService.

Jednakże zastosowania oferowanych przez nas terminali nie kończą się tylko na akceptacji kart płatniczych.

   Popularnym rozwiązaniem wśród właścicieli hoteli i pensjonatów funkcjonuje system blokowania środków z karty bez obecności klienta na poczet przyszłej usługi (usługa MOTO) lub zablokowanie środków za usługi noclegowe z użyciem danych karty w obecności klienta (preautoryzajca).

Współpracując ze znanymi firmami system daje klientom moc korzyści, począwszy od błyskawicznie zawieranych transakcjach, a kończąc na wzroście obrotów. 

Korzyści wynikające z posiadania terminala kart płatniczych

  • klienci płacący kartami płatniczymi są skłonni do wydawania większych kwot (średnio o 25%), niż w przypadku transakcji gotówkowych.
  • dokonywanie transakcji bez użycia gotówki jest bezpieczniejsze. Posiadanie gotówki w większej ilości zawsze nosi za sobą ryzyko kradzieży utargu.
  • przelew środków pieniężnych na wskazany rachunek bankowy następuje szybko i nie wymaga wielokrotnego transportu uzyskanego przychodu do banku.
  • transakcje płatnicze trwają zazwyczaj kilkanaście sekund, dzięki czemu obsługa klientów jest sprawna i bardziej wygodna.
  • firmy, które wdrożyły bezgotówkową obsługę transakcji postrzegane są jako nowoczesne i otwarte na oczekiwania klientów.

 

Komunikacja

dla Państwa wygody oraz możliwości technicznych w Państwa firmie, terminale PayTel mogą realizować płatności:

  • w trybie stacjonarnym łącząc się Internet
  • w trybie bezprzewodowym stacjonarnym łącząc się przez transmisję GPRS
  • w trybie bezprzewodowym przenośnym łącząc się przez transmisję GPRS lub WiFi

Terminale korzystające z transmisji GPRS są dostarczane z kartą SIM i nie trzeba podpisywać dodatkowych umów z operatorem sieci GSM.

Aby skorzystać z oferty terminali płatniczych zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Działem Handlowym w celu umówienia się na wizytę i przygotowanie oferty z wyliczeniem kosztów związanych z używaniem terminala.