Elektroniczne transakcje

terminale płatnicze

Jesteśmy Partnerem Handlowym marki PayTel 

– oferującej swym klientom rozwiązania płatności bezgotówkowych.
Najbardziej powszechnym jest system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS.
Akceptacja ich odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych dostępnych zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną PSTN, Ethernet oraz modem GPRS. Jednakże zastosowania oferowanych przez nas terminali nie kończą się tylko na akceptacji kart płatniczych.

Popularnym rozwiązaniem wśród właścicieli placówek handlowych jest system doładowań telefonów komórkowych Prepaid, dzięki któremu klienci 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu mogą bezpiecznie i szybko zasilić swoje konto telefoniczne. Współpracując ze znanymi firmami system daje klientom moc korzyści, począwszy od błyskawicznie zawieranych transakcjach a kończąc na wzroście obrotów.

 

Korzyści wynikające z posiadania terminala kart płatniczych

  • klienci płacący kartami płatniczymi są skłonni do wydawania większych kwot (średnio o 25%), niż w przypadku transakcji gotówkowych.
  • dokonywanie transakcji bez użycia gotówki jest bezpieczniejsze. Posiadanie gotówki w większej ilości zawsze nosi za sobą ryzyko kradzieży utargu.
  • przelew środków pieniężnych na wskazany rachunek bankowy następuje szybko i nie wymaga wielokrotnego transportu uzyskanego przychodu do banku.
  • transakcje płatnicze trwają zazwyczaj kilkanaście sekund, dzięki czemu obsługa klientów jest sprawna i bardziej wygodna.
  • firmy, które wdrożyły bezgotówkową obsługę transakcji postrzegane są jako nowoczesne i otwarte na oczekiwania klientów.

Komunikacja

dla Państwa wygody oraz możliwości technicznych w Państwa firmie, terminale PayTel mogą realizować płatności:

  • w trybie stacjonarnym łącząc się przez linię telefoniczną lub internet
  • w trybie bezprzewodowym stacjonarnym łącząc się przez transmisję GPRS
  • w trybie bezprzewodowym przenośnym łącząc się przez transmisję GPRS

Terminale korzystające z transmisji GPRS są dostarczane z kartą SIM i nie trzeba podpisywać dodatkowych umów z operatorem sieci GSM.

Aby skorzystać z oferty terminali płatniczych zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Działem Handlowym w celu umówienia się na wizytę i przygotowanie oferty z wyliczeniem kosztów związanych z używaniem terminala.

zamknij